Recent reviews by Shotgun

4.6 hrs on record
Naprosté zklamání
Otevřený naprosto prázdný svět. Nečekejte nic jako v Zeldě nebo Zaklínači. Tady je prostě pusto. Žádné sofistikované cestování po planetě není. Chůze nebo jetpack vám prostě musí stačit. Skoro vše je skryto za loading screenem. Modifikace lodi a loď samotná se úplně zbytečná, protože můžete létat pouze v otevřeném vesmíru a nebo se všude dostaneme pomocí fast travelu.
Gun play strašný. NPC strašný. Jsem rozhořčen, zklamán... odmítám zde vše vypisovat, protože je toho ještě hodně a já této hrůze nechci věnovat ani o pár minut víc než musím, abych varoval uvažující nakupující. VYHNĚTE SE TOMU.
Bethesda již nikdy nevydá hru, která by odpovídala kvalitám moderních let. Zůstali zaseklí v roce 2011 a tak to i bohužel zůstane.
Posted December 10, 2023.
1 person found this review helpful
Parádní nová indie hříčka. Zábavná i těžká. Povedené dílo.
Posted November 24, 2022.
Úžasné příběhové dobrodružství.
Pokud máte rádi D&D, tak toto si zamilujete. Na všem záleží. Pokud umíte anglicky a rádi čtete, tak není důvod to nehrát.
Zamiloval jsem si tuto hru!
Posted August 2, 2022.
1 person found this review funny
24.1 hrs on record
Od Lost Ark jsem očekával hodně, ale dostal jsem pouze zklamání.
Klasické ARGP, které vidíte všude na Google Play.
Hrál jsem docela dost, abych dokázal říci, jestli mě hra baví nebo ne. Musím říci, že ne.
Questy a combat je moc snadný, minimálně do lvl30. Žádný pořádný reward systém. Je zde spousta zbytečných věcí, které ani nevyužijete nebo na nižším levelu vůbec nepotřebujete. Pokud vlastníte founders pack nebo jiný pack, tak platí pouze na jednu vaši postavu a nelze si jej přehodit někam jinam. Takže pokud jste všechny bonusy použili na vaši hlavní postavu, tak musíte čekat dlouhé fronty na zahrání i s vašimi bonusy.
Příběh je absolutní klišé. Nicméně dungeony vypadají fajn.
Prostě další grindící MMO. Absolutní pojídač času, u kterého vám hraní víc přijde jako práce, než jako zábava. Lituji toho, že jsem Plat. Founderem této hry.
Světy i když je to s dalšími hráči působí naprosto prázdně.
Prostě radši využijte svůj čas a pravděpodobně i peníze na něco jiného.
Nejsem consumer Východního herního stylu..
Posted February 14, 2022. Last edited February 14, 2022.