0.0 hrs last two weeks / 14.1 hrs on record (5.8 hrs at review time)
Posted: Apr 8, 2015 @ 11:52am

Zacznę od tego, iż uwielbiam gry z serii LEGO. Przypominają mi one dzieciństwo i dają dostęp do większej ilości klocków, niż kiedyś mogłem sobie wyobrazić (tak serio to nie - wyobraźnia zawsze jest większa :P ). Jednak: dzięki takim grom jak własnie Batman 2 DC Super Heros mogę wreszcie zagrać w to, co kiedys odtwarzałem w swojej głowie, bawiąc się małymi plastikowymi ludkami.

Przyznam się, iż nie grałem jeszcze w pierwszą część Batmana, a idąc dalej: ostatnio grałem w LEGO Indiana Jones. Co więc za tym idzie: wielkie wrażenie zrobił na mnie podział ekranu i brak potrzeby podążania za drugim graczem. Niestety w tym wypadku stary model był lepszy, gdyż chcąć strzelać laserem z oczu, druga postać musi stać nieruchomo, albo strzelająca nie ma szans na precyzyjne strzały.

Bardzo fajnie, że wprowadzili voice acting, jednak (to nie minus) troszkę dziwnie to wygląda, kiedy (dla kogoś przyzwyczajonego do pojedynczych dźwięków wydawanych przez klocki) postacie nagle zaczynają mówić.

Nie zmienia to jednak faktu, że gra jest świetna, potrafi się śmiać z tego, że jest z klocków a sam gameplay jest bardzo przyjemny. Łapka w górę.

(Twórcy poszli na łatwiznę, bo nie zbudowali całego miasta z LEGO xD )