2 people found this review funny
Recommended
0.0 hrs last two weeks / 19.3 hrs on record
Posted: Jan 2, 2015 @ 4:39am
Updated: Jul 28, 2015 @ 5:55am

South Park™: The Stick of Truth™ 5/5™: Nejhravější videoherní převedení dětského pohledu na svět formou RPGčka se vším všudy (včetně večerky!) a zároveň ruku v ruce s tím i nejdůslednější, nejsprostší a nejnápaditější využití licence široko daleko (snad jedině ještě rocksteaďáčtí Batmani™ využívají licenci mechanikami i duchem natolik věrně předloze, aniž by se stali jejími otroky jako drtivá většina licencovaných her, ať již jde o rychlokvašky či nikoli). Aby totiž veškerá ta nekompromisní záměrná kontroverze „nic nám není svaté“ parodicko-satirická „tepeme do všeho od (ne)amerických hodnot, přetvářky, celebrit, herní kultury i do tebe hráči takovýchto pokleslých fekálních her“ linka mohla jako hra fungovat, tak to musí být hlavně a především podařená hra. A tou Klacík Pravdy™ nesporně je; tedy pokud nemáte nic proti japonskému pojetí žánru, jak ho vidí Matt Stone/Trey Parker/Obsidiani. A ve výsledku krom toho, že je to sakra dobrá hra, tak i dějově a vůbec vším co South Park™ představuje, jde o to vůbec nejlepší, co se pod touto značkou objevilo od celovečerního Pekla na Zemi™.
------------------------------------------------------------------
-: Případná další (ne)doporučení jsou k nalezení na mé kurátorské stránce :-