CzechLP
Purpurová Eminence   Prague, Hlavni Mesto Praha, Czech Republic
 
 
Toto je jediný pravý účet herního recenzenta známého jako CzechLP, držitele nejvyššího Steam levelu v České republice.
http://www.youtube.com/user/CzechLP

Věrnost a víra ve správnou věc je to nejdůležitější. Většina lidí se dá něčím korumpovat a časem budou čestní lidé ubývat. Každým dnem jsem svědkem takovéto přeměny. Ať věříte čemu chcete, trvejte si na tom, jinak budete všem jen pro smích. Nebo se stanete neuvěřitelně populární. Jedno z toho

Nechutný kapitalista a ještě nechutnější představitel starého šlechtického rodu. Vražedná kombinace!

ENG:
This is the only genuine account of the game reviewer known as CzechLP.

"Your visitation shall receive such thanks
As fits a king's remembrance."
-Hamlet, Act 2, Scene 2
Currently Online
Favorite Group
CzechLP - Public Group
Fanklub Pro Inteligentní Hráče!
32,157
Members
3,092
In-Game
8,272
Online
0
In Chat
Pravidla Pro Můj Friendlist
Podmínky Friendlistu :
Nikdo z friendlistu nesmí...
... mít soukromý profil
... mít VAC ban
...mít trade ban
... být 10+ dní za sebou offline

Co nedělat :
Žebráš? Blokenzí .
Chceš mě ožebračit/podvést? Blokenzí .
Hateuješ/Nadáváš mi? Blokenzí .
Spamuješ mě? Blokenzí .
Přeprodáváš účty? Blokenzí .
Jsi malé dítě, co se neumí chovat na úrovni? Blokenzí
Postupem času budu přidávat další permaban pravidla, takže se mějte na pozoru :-)

Co dělat:
Obeznámit se s tvorbou na kanále http://www.youtube.com/czechlp
Chovat se slušně, projevovat respekt.
Poskytovat konstruktivní kritiku týkající se videí.

Váš CzechLP
Review Showcase
Kdysi jsem byl šťastný. Společně s rodinou jsme vlastnili ranč a mnoho bizonů. Pak ale přišlo něco, co nikdo nečekal. Nějaký hajzl vyplenil náš ranč a zabil mou matku a smrtelně ranil mého bratra. Nikdy tomu hulvátovi neodpustím, že jsem musel bratra zabít z milosti, aby netrpěl nesnesitelnou agónií. Vyrážím do světa s pouze jedním úmyslem – najít vraha mé rodiny a vykonat svou pomstu.

Touto promluvou hlavní postavy hry Westerado: Double Barreled by se dala shrnout prvotní zápletka hry. Tato hra byla už nějakou tu dobu dostupná zadarmo jako hra, kterou šlo spustit z prohlížeče. Přiznávám, že jsem si ji sám před nějakou tou dobou zkusil zahrát. Nyní se však distributor Adult Swim Games rozhodl vydat její přepracovanou verzi na Steamu.

Pojďme si probrat hratelnost. Hra se skládá ze dvou pomyslných částí – v jedné se pohybujete na bezpečné půdě měst, mluvíte se spořádaným obyvatelstvem, a tím získáváte nějaké ty questy. Abyste je splnili, musíte zpravidla vyrazit do druhé části hry, a sice do nehostinných prérií a pustin. Zde velmi pravděpodobně naleznete bandity, kteří se s vámi nebudou piplat. Přichází tedy na řadu boj, který je velmi triviální – namíříte doleva nebo doprava, jedním stiskem klávesy K svou zbraň odjistíte a druhým stiskem téže klávesy vystřelíte. Stisknutím klávesy R přebijete jeden náboj. Pokud vás nepřátelé zasáhnou, ztratíte jednu čepičku. Pokud už žádnou čepičku nemáte, umřete. Ovšem nezoufejte, z nepřátel občas padají nejen peníze, ale i čepičky. Pokud ale přesto umřete, probudíte se v domě vašeho strýce s polovinou vašich celkových úspor. Ve hře je možné si za zmiňované peníze pořídit jiné typy zbraní, nicméně není k tomu nejmenší důvod a já si třeba po celou hru vystačil se základní bambitkou.

Když už jsme ty peníze nakousli, musíme zmínit, že jejich zužitkování je velice omezené. Sem tam je budete potřebovat na splnění nějakého toho questu, nebo najdete nějakého nájemného žoldnéře, ale většinou jsou dobré akorát tak na dokupování čepiček.

Co se týče věčně se respawnujících banditů, po určitém počtu jejich zabitých kolegů se vás začnou natolik bát, že vás budou nechávat na pokoji, pokud na ně sami nezačnete střílet. Totéž ale neplatí o divoké zvěři, která vám kolikrát zavaří mnohem více než zmínění bandité.

Soundtrack je žánrově westernově laděný, což asi nikoho příliš nepřekvapí, po nějaké době ale může být poměrně repetetivní. Naštěstí je to ten typ soundtracku, co vnímáte jen na půl ucha, takže to váš hráčský komfort velmi pravděpodobně neohrozí.

Nesmíme také pominout hlavní questovou linii hry. Ta je vlastně velmi triviální – splníte některý z vedlejších questů a jako odměnu zpravidla získáte indicii o vzhledu vraha vaší rodiny – někdo vám třeba řekne, že měl malý pásek, někdo, že měl šedou košili, a takto sbíráte střípky jeho vizáže až do doby, kdy je vám naprosto jasné, jak vypadá. Pak už ho stačí jen najít a konfrontovat. Následuje poměrně zdlouhavý boss fight, který je naštěstí ve svých jednotlivých částech různorodý. Po dohrání hry se vám odemkne možnost hraní v co-opu s jedním vaším kamarádem.

Je čas na verdikt. I přes velmi příležitostné bugy a poněkud jednoduchou koncepci hry jsem si Westerado: Double Barreled užil a dohrál prakticky na jedno posezení. Hra se prostě nesnaží být přílišně přeplácaná, a to jí svědčí ku prospěchu. Otázkou zůstává, zdali je patnáctieurová cenovka vzhledem k zhruba čtyřhodinové herní době adekvátní, ale to už je na zvážení každého z vás. Za tým CzechLP uděluji hře tři a půl hvězdy z pěti.

Tato recenze je dostupná i jako videorecenze ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=VQOmaSGttZ4

Je mou povinností oznámit vám, že jsme od vývojářů obdrželi klíč ke hře za účelem zrecenzování hry. Není na tom ale nic zajímavého.
Favorite Game
398
Hours played
100 XP
Screenshot Showcase
#NeverStopBelieving
33 5 1
Items Up For Trade
10,071
Items Owned
2,108
Trades Made
33,829
Market Transactions
Položky pro obchodování dostanou rámeček s napsatelným textem a ostatní přehlídky ne? Diskriminace...
Achievement Showcase
3,185
Achievements
10
Perfect Games
27%
Avg. Game Completion Rate
Achievement Showcase
3,185
Achievements
10
Perfect Games
27%
Avg. Game Completion Rate
Favorite Guide
Created by - tollsunited7
279 ratings
Do you have absolutely no idea who/what counters a hero? Well then, grab some doritos and Mountain Dew, because you will find out now!

Attention: This guide is still under construction (it still works tho, but it doesnt look like i want it to)
Workshop Showcase
Aurel finds his inner Red Baron
1,176 ratings
Status - Pending, Created by - PeeWee
Artwork Showcase
Jsme největší CZ/SK Steam komunitní skupina!
29 3

Recent Activity

0.0 hrs on record
last played on May 23
0.0 hrs on record
last played on May 23
0.0 hrs on record
last played on May 23
byteframe 18 hours ago 
「 DanFan 」 19 hours ago 
Can u sign on my profile please , :)
DenGreingo#NoForm 20 hours ago 
Can u sign ? :3
Aced May 24 @ 1:51am 
+rep, rychle přidej, pokecáme ;D
<K♛NG>Frostyツ May 23 @ 10:15am 
+rep plus blahopřeju k prvnímu místu v Best lvl ČR .Podpis prosím