0.0 hrs last two weeks / 319.4 hrs on record (74.3 hrs at review time)
Posted: Aug 25, 2014 @ 5:36am
Updated: Aug 26, 2014 @ 2:24am

Ta gra jest po prostu niesamowita. Obecnie gram z modyfikacją "Floris Expanded Modpack". Gram już miesiąc i jeszcze ta gra mi się nie znudziła, mimo że już myślałem że wszystko w niej odkryłem dalej mnie zadziwia nowymi opcjami które się odblokowywują wraz z tym jak rozwijam swoje państwo. Gra ta nie ma żadnej fabuły ponieważ jej nie potrzebuje bo historię tworzą się same. Gra ma bardzo wiele opcji grania, można być bezpaństwowcem i walczyć z bandytami i bez skrupułów atakować karawany, oraz napadać na lordów z przeróżnych królestw. Istnieje też opcja związania się z jedym z państw zostając wasalem, dostaje się wtedy lenna od władcy ale tylko jeśli się na nie zasłuży, oraz bierze się udziały w licznych kampaniach bojowych. Ostatnią opcją jest stworzenie własnego państwa i rządzenia nim, oraz rekrutowaniu własnych wasalów. Według mnie najbardziej zajmującą opcją jest opcja ostatnia ale reszta też jest ciekawa. Zdecydowanie jest to gra którą każdy powinien kupić bo bardzo miło się w nią gra oraz (jak na taką dobrą grę) jest bardzo tania.