Poradniki Steam
Poradniki i publikacje stworzone przez graczy
537,897
Opublikowanych poradników
Czym są Poradniki Steam?
Poradniki Steam są publikacjami na temat gier oraz programów stworzonych przez graczy, stworzonymi przez członków społeczności Steam. Bez względu na to, czy zatrzymała cię jakaś zagadka, czy chcesz poznać wszystkie ukryte tajemnice na danym poziomie, prawdopodobnie znajdziesz tam poradnik, który pomoże ci przez to przejść. Jeśli go tam nie ma, spróbuj własnych sił i opublikuj poradnik, aby pomóc innym.
Przeglądaj według popularnych kategorii dla tej gry
Oceniaj oraz dodawaj poradniki do ulubionych, aby ułatwić innym znalezienie dobrej pomocy
Poradniki mogą zawierać zdjęcia, pliki video, tekst, tabele, itd.
Kilka przykładów najlepiej ocenianych poradników:
PAYDAY 2
Gage Mod Courier Pack Guide (Weekly Updates)
przez Young Hobo
Borderlands 2
Active SHiFT codes (Golden Keys)
Grand Theft Auto V
Cinematic Screenshots
przez Leyla
Warframe
Updated Resource Farming Guide
Cities: Skylines
HOW TO TRAFFIC
przez Soushi
Fallout 3 - Game of the Year Edition
ULTIMATE Fallout 3 Setup & Mod guide Windows 10, 8 & 7
przez BenWah
Gdzie znajdę Poradniki Steam?
Poradniki możesz znaleźć z poziomu interfejsu Steam lub każdego centrum społeczności.Możesz teraz łatwo znaleźć poradnik do jakiejkolwiek gry, w którą grasz na Steam: po prostu otwórz nakładkę Steam podczas gry (domyślnie po naciśnięciu Shift + Tab). W nakładce zobaczysz sekcję zadedykowaną najlepiej ocenianym poradnikom lub tym, które niedawno zostały przez ciebie obejrzane czy dodane do ulubionych. Możesz także łatwo przeszukać inne poradniki lub otworzyć najnowszy - wszystko bez konieczności opuszczania gry.

Albo możesz znaleźć poradniki poprzez Społeczność Steam, odwiedzając którekolwiek centrum społeczności i klikając na zakładkę „Poradniki”.
Otwórz w grze:
Domyślnie wciśnij „Shift + Tab”, aby otworzyć nakładkę Steam
Otwórz w Społeczności Steam:
Udaj się do któregokolwiek centrum społeczności i kliknij zakładkę „Poradniki”
Jak stworzyć poradnik?
Możesz stworzyć poradnik z poziomu każdego centrum społeczności.Udaj się do centrum społeczności jakiejkolwiek gry lub programu, którego używasz na Steam i kliknij na zakładkę „Poradniki” w interfejsie centrum. Następnie w prawej kolumnie pojawi się przycisk „Stwórz poradnik”.

Pierwsze kroki
Przemyśl konstrukcję swojego poradnika
Przygotuj tabelę z zawartością, aby zorganizować poradnik w taki sposób, aby stanowił on logiczną całość w kontekście gry oraz typu poradnika, który tworzysz.
Dodaj obrazki, zrzuty ekranu, pliki video, tabele oraz tekst
Możesz wgrać obrazki, aby je załączyć, lub użyć zrzutów ekranu, które już zostały przez ciebie opublikowane za pośrednictwem społeczności Steam. Załącz filmiki z YouTube, stwórz tabele i sformatuj tekst w sposób najlepiej pasujący do twojego poradnika.
Pokaż swój poradnik całemu światu
Gdy tylko ukończysz tworzenie swojego poradnika, opublikuj go, aby uczynić go natychmiast dostępnym dla każdego członka społeczności Steam.