STEAM GROUP
Graj po polsku GrajPoPolsku
STEAM GROUP
Graj po polsku GrajPoPolsku
28
IN-GAME
103
ONLINE
Founded
August 2, 2015
Language
Polish
Location
Poland 
ABOUT Graj po polsku

Tłumaczymy gry. Fanowsko. Za darmo. Dla Was.

Najlepsza strona o spolszczeniach jaka powstała w Polsce od czasów bloga Mieszka I.
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (6)
RECENT ANNOUNCEMENTS
Life Is Strange - premiera spolszczenia
EUROPA UNIVERSALIS IV - PREMIERA SPOLSZCZENIA
81 Comments
BlueBabyTV Jan 3 @ 2:22pm 
@TTTr96 cóż za zbieg okoliczności że gdy wystawiłem karte kolekcjonerską po taniości trafiła akurat w Twój ekwipunek. :D Swoją drogą szczęsliwego nowego roku! Leveluj póki można! ;)
TTTr96 Nov 5, 2017 @ 5:40am 
Spokojnie, żadne pliki zawarte w którymkolwiek spolszczeniu od GPP nie zawierają szkodliwego oprogramowania lub wirusów. Prawdopodobnie programiście antywirusa stworzyli regułę, żeby zgłaszać podejrzane pliki, a za takowe często są brane wszelakie pliki .exe bez podpisów cyfrowych. Nikt z GPP nie chce nikogo okraść.
Mergan Nov 5, 2017 @ 1:06am 
Siemka, chciałem tylko powiedzieć, że Deinstalator spolszczenia do Life is Strange ma Trojana. :P http://scr.hu/0qhru/iefq8
grubas14 Nov 4, 2017 @ 2:08pm 
po co spolszczac lisa lepiej spolszczyc kure
TTTr96 Nov 4, 2017 @ 8:41am 
Pragnę przypomnieć, że na tej grupie nie będzie tolerowane proszenie o spolszczenia wyciągniete z oryginalnych wersji przeznaczonych na polski rynek. Chcesz zagrać w coś co wyszło w Polsce to kup wersję przeznaczoną na nasz rynek. Chcesz zaoszczędzić? To bądź przygotowanym na granie w obcym języku. Osoby, którym usunąłem posty i wątki o takiej tematyce powinny się również czuć ostrzeżone, bo przy kolejnej prośbie tego typu będą usuwani i blokowani.
BlueBabyTV Oct 29, 2017 @ 9:47am 
@Mergan nie rozumiem niestety sensu Twojej wypowiedzi. Przepraszam, że się wam tak wtrące, ale ciągle wracasz do jednego punktu wyjścia. Przecież wyraźnie i jasno napisano Ci że nie zrobią bo nie są tym zainteresowani AŻ TAK BARDZO jak inną grą. God.. nie dość że darmowe spolszczenia robią, to jeszcze nie potrafi prawie nikt tego docenić.. Jak tak bardzo Cie korci do spolszczenia Minecrafta, to Youtube, tutorial i do boju Polsko! Poznawanie nowych rzeczy nie boli.
28
IN-GAME
103
ONLINE
0 IN CHAT
Enter chat room
Founded
August 2, 2015
Language
Polish
Location
Poland