STEAM GROUP
Fénix ProDabing FPD_OFFICIAL
STEAM GROUP
Fénix ProDabing FPD_OFFICIAL
14
IN-GAME
46
ONLINE
Founded
May 3
Language
Czech
Location
Czech Republic 
ABOUT Fénix ProDabing

Fénix ProDabing

Fénix ProDabing (dále jen FPD) oficiálně zahájil svou činnost 01. 10. 2011.
Jsme zájmová skupina zabývající se převážně nekomerčním amatérským dabingem a voiceoveringem. Žádný člen FPD zde tedy není placen a děláme to pouze jako zájmovou činnost.

Našim cílem je přinášet kvalitní dabing do her a multimediálních děl, které nám přijdou zajímavé a dalším lidem tak zprostředkovat srozumitelný zážitek z díla. Naším cílem rozhodně není se na těchto dílech obohacovat nebo je negativně ovlivnit, ale naopak je více zviditelnit širšímu spektru lidí. Často se snažíme, zvláště u menších a fanouškovských zahraničních děl, oslovit s nabídkou přímo autory.

Zároveň dabingem v této oblasti podporujeme české tvůrce, ale pro velký zájem jsme nuceni vybírat opravdu kvalitní projekty.
Jsme schopni zpracovat i komerční projekty, ale tam to již není jako FPD, jelikož nejsme právní subjekt, ale domluvou zadavatele s členy FPD.

Jsme velice rádi, že se nám povedlo vybudovat širokou základnu fanoušků našeho dabingu a podporovatelů FPD obecně a proto je i jedním z našich cílů Vás nezklamat.

Fénix ProDabing
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (6)
RECENT ANNOUNCEMENTS
Máte problémy s instalací dabingu na Windows 10? Čtete!
Nastal "Den D"
< >
6 Comments
MaskerMuzzik May 30 @ 7:38am 
sberia 3 by bola fajn
WhySoSerious? May 21 @ 8:33am 
Terminator assasin: vyššie máš návrhy, prečo to nenapísať tam :P
Pozrieme sa na to :)
Terminator assasin May 20 @ 11:12pm 
A omrknete hru Injustice ? By bylo super když jsem viděl nadabované filmečky barmana tak postavy od DC comic by bylo super
WhySoSerious? May 19 @ 7:51am 
Jasne Jasty :D
-----------------------------------------
Terminator assasin: Na dvojku sme pozerali a neda dat dabing spat. To iste Trine Enchanted Edition, ktora pouziva novsi engine dvojky. Treti diel serie sme zatial nepozerali, ale asi bude na tom podobne. Kazdopadne, zatial to je daleko :P
Terminator assasin May 19 @ 12:19am 
Ahoj fenix koukal jsem se že máte v plánu hru trine píšu to že celá trilogie tedka stojí 8 eur na steamu a trvá to do konce Května. Takže kdybyste měli v plánu i další díly tak se to vyplatí koupit trilogii tenhle měsíc.
Vypravěč May 18 @ 10:55pm 
Novej csgo clan Andrej? :P :)