STEAM GROUP
Task Force Roddenberry TFROD
STEAM GROUP
Task Force Roddenberry TFROD
5
IN-GAME
27
ONLINE
Founded
January 30, 2014
Language
Czech
Location
Czech Republic 
ABOUT Task Force Roddenberry

Komunitní Organizace TARC zaměřená na MILSIM operace v BiS simulátorech.

Všechnu organizaci a komunikaci řešíme přes náš DISCORD

Odkaz je zde: https://discord.gg/gQBDnaf

Podmínky přijetí

 • Minimální věk 17 let
 • Vlastnit Arma3
 • Schopný mikrofón, schopné PC
 • Volný čas
 • Vyslovitelný a normální nick

Příjmací postup

 1. Zažádejte si o členství na STEAM skupině ZDE!
 2. Zažádajte si o člesntví v ARMA UNITS ZDE! [units.arma3.com]
 3. Vyplňte přihlašovací formulář ZDE! [www.tfrod.cz]
 4. Pokud je jakýkoliv problém, ozvěte se přes e-mail.

Vaše nicky se musí shodovat ve všech případech (Tabulka, Steam, TS3, Arma)! Malé odchýlky (napr. v číslech) jsou povoleny.
Musíte splnit celý postup, aby jste byli přijatý!
Po přijetí sa řiďte povinnostmi členů!
Přečtěte si naše STEAM Diskuze, kde najdete vše potřebné!Povinnosti členů
 • Mít nainstalovány nejnovější addony podle návodu ZDE!
 • Číst oznámení a diskuze - jsou tam návody a hesla k modpacku i serveru
 • Do 6 týdnů od příchodu do skupiny splnit Základní Arma Výcvik
 • Alespoň jednou měsíčne se zůčastnit akce
 • Omlouvat se na povinné akce
 • Po přijmutí do Arma Units, změnit si TAG ve hře na TFRod (tuto možnost najdete v podrobnostech profilu v pravém horním rohu úvodní herní obrazovky)
 • Řídit se pravidly

Je Zakázáno být členem a aktivně působit v jiné Arma milsim skupině
Je zakázáno sdílet modpacky, mody, nebo části modů k jinému užití než ve skupině TFROD

Video o vstupu do skupiny

Zde

EMAIL skupiny: TASKFORCEROD@GMAIL.COM

Teamspeak pro komunikaci:
http://invite.teamspeak.com/tfrod.cz/?port=9988

Hesla: V diskuzích

Všechny potřebné informace najdete v diskuzích

Výcvikové materiály hlavně pro nováčky !
http://steamcommunity.com/groups/TFRod/discussions/4/

Seznam TFR Videií

Oficiální Tartarus Cast
Phonix
Ceddi
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (214)
RECENT ANNOUNCEMENTS
Porada #11 25.2.2018
 1. SUT/CQB tréningy

  Bylo schváleno, že výcvik SUT/CQB pod vedením Rowira, bude povinný pro nové členy. Pro stálé členy bude vytvořena speciální mise, na kterou mohou přijít a podle zjištěných nedostatků si doplnit (či osvěžit) znalosti potřebné na udělení SUT/CQB tréningu. Ten koho se bude tento výcvik týkati, musí provést jeho splnění v termínu šesti měsíců. Pro nováčky bude tento výcvik rozdělen do čtyř částí.

  Výsledek: Pro nováčky, přidaných do skupiny od tohoto dne, bude SUT/CQB povinný(po splnění ZAV). Je nutné jej splnit do 6 měsíců od přijetí do skupiny. Pro stálé členy bude vypsána speciální mise na ověření, na základě toho se jim udělí (nebo neudělí) SUT/CQB výcvik.

 2. Další tréninky

  Dále se schválili následující tréninky, na které se můžete těšit. Jsou jimiž JTAC, Sniper, Heli, Air Assault a WW2 seminář (aby jste si zlepšili vědomosti o taktikách používané ve WW2 balíčku). Bude se taktéž znovu provádět Air insertion trénink.

  Výsledek: Zavedení tréninků: Heli, Air Assault, JTAC, Sniper+spotter. Bonusový seminář o WW2.

 3. Doplnění pravidel

  Mise na víkend (a pátek) můžou dělat jen lidi mající Mission Maker trénink. Aby na těchto misích nedocházelo k průtahům a opožděním vlivem technických problémů. Dále při slotování musí členové zapisovat do komentářů, přesné znění jejich jména (Nicku) a nic jiného (s výjimkou případně omluvy za nepřítomnost).
  Missionmakři budou posílat screenshot s účastí na oficiálních misích Sasovi (do zprávy na Discordu)

  Výsledek: Mise na Pá-Ne mohou tvořit pouze lidé s MM tréninkem. Pro ověřené MM je potřebné se pouze dohodnout se Sasem či Damikem, aby vás seznámil s aktualizacemi. V zápise na akce musí byť jasně vaše jméno bez dalších blbostí. MM jsou povinný posílat screenshot s lidmi přítomnými na misi Sasovi na Discord.

 4. Doplňkové misie

  Je možné tvořit neschválené doplňkové mise, které budou DO počtu 12 lidí a budou se konat mimo rezervované časy. Pokud někdo bude mít naplánovanou misi, a nebo si ji naplánuje do času neschválené misi, musí oficiální misi uvolnit místo – Chápej server. Takové dvě mise se nesmějí křížit a uskutečňovat najednou.

  Výsledek: Rychlé doplňkové mise do 12 lidí (domluvené), mimo rezervovaný čas, mohou byť organizované na serveru. Oficiální schválené mise mají vždy přednost.


 5. Přidání nové možnosti slotování

  Nově žádáme mission makery, aby do slotování nově přidávali neutrální tabulky, která neodkazuje na žádnou funkci. Jedná se o test jak by naše mise vypadali, kdyby si MM popřípadě PL rozházeli lidi dle své vůle. Pokud si MM přeje, může při použití základního slotování, po jasném upozornění, využít pouze tuto možnost – a následně si lidi před misí rozházet na sloty sám. Toto rozřazení na pozice by mělo byť zřejmé ještě před začátkem mise ve formě tabuky (tak jak to probíhalo v rámci Joint Ops).

  Výsledek: Do slotovní se přidá neutrální tabulka, kde zápisem hráč schvaluje, že může byť MissionMakerem určený jeho slot. Při použití tohoto způsobu, musí být mise řádně schválena a použité sloty musí být jasně určené dopředu. Rozdělení lidí na misi musí byť jasné před jejím začátkem.

 6. Doporučené slotovaní

  Vytvořili jsme doporučené slotování pro MOD, WW2, z-části Vietnam. Brzy bude doplněn i Cold War. Je to odrazový můstek pro mission makery a aby jsme se i navzdory značným úpravám, stále drželi stejného jádra. Tak jako dříve, je upraveno slotování pro potřeby Army a naší skupiny. Všechny mise se stále schvalují na Discordu.

  Výsledek: Zveřejnění doporučeného slotování. Bude uveřejněno na Steamu a připnuté na Discordu v kanálu #rules_info a #mods_n_missions. Doporučuje se jeho vyzkoušení a zavedení do praxe.

 7. Změna výbavy CLS

  Pro malé využití mediků, byla schválená regulace personálních lékárniček. Každý člen u sebe má pouze jeden kus. Co se týče CLS, tak pro něj taktéž platí nařízení jedné personálky (jinak vše zůstává). Od teď berte PAK jako komoditu – pokud si ho vypotřebujete na vyléčení nohou nebudete ho mít, když půjde do tuhého. Očekáváme zvýšenou aktivitu Medika a taktéž i opatrnost při hrě a plýtvaní s personálkami. Jde o nedrastickou změnu, která by mohla trochu změnit gameplay i bez technického zásahu do frameworku. Mějte na paměti, že CLS není od toho, aby na jednom místě ošetrovalo 10 těžce zraněných lidí ze squadu. Pokud je přítomný medik – využijte ho. Taktéž sa můžete takticky stáhnout a nebo si zavolat MEDEVAC (pak-li že je to možné). Ne každý kontakt, musí znamenat útok a eliminaci za každou cenu.

  Výsledek: CLS má od tohoto dne pouze 1 PAK. Medik – bez změny. Jejich nastavení zůstává stejné.

 8. Přidané addony

  Bylo schváleno přidání nových addonů, které přidají Britskou frakci. Reskin vanilla vozidel do Bundeswehr plus přibude nová herní možnost (Liberation na různých mapách místo DCG). Je možno hrát kdykoliv, jestliže není oficiálně vypsaná mise nezapočítává se jako aktivita na misích. Je vyžadováno seriozní chování a dodržování všech pravidel TFRod

  Výsledek: DCG bude nahrazeno za Liberation. Oficiální hraní Liberationu musí projít schvalováním. Bude se jednat o seriozní misi.

 9. Další malé úpravy

  Byli smazány zbytečné místnosti na TS a přidány nové neutrální na TS a i na Discord. Na ZAV se bude klást důraz na posloupnost velení – koho poslouchat a kdy.
  Došlo k aktualizaci doporučeného gearu. Odkaz na tubulku bude v příslušné diskuzi na steamu
Povýšení na hodnost REG získali: Verdehile, Brumár, Alfex_CZ, Tanker, ikiHara, MichaelShadow.

Věříme, že výsledek první porady roku 2018 je dalším správným krokem vpřed. Krokem jako zlepšit výkon, zábavu a soudržnost v skupině.

Out.

Sepsali ke3p, ceddi, sas0066.

Porada #10 - 21.12.2017
442 Comments
Jaho2 Mar 9 @ 4:10am 
Ahoj, jsem přihlášený na ZAV, nicméně omlouvám se, ale teď jedu na víkend na chatu, kde nemám počítač, ani internet, takže výcvik budu moct splnit až příští týden.
Harstrok Feb 6 @ 10:07am 
Zdravím. Chci se omluvit že tento týden se nebudu moct účastnit tréinků a příští týden až o víkendu bych mohl. Nemám zatím dost dobrý internet na stahnutí všech addonů tento týden a přes příští týden jsem na cvičení, takže jestli zatím omluvíte mojí nepřítomnost na treninkách pro nováčky. Pokusím se ale stáhnut addony přes tento týden. A účastnit se jich až po této době děkuji.
Kalbatros Dec 14, 2017 @ 10:36am 
Za omluvenou neaktivitu nevyhazujeme :) - pokud máme cokoliv, co nám řekne co se s člověkem stalo a proč není aktivní tak nebude vyhozen.
✠ Ryder ☠ Dec 14, 2017 @ 10:20am 
Ahoj vo štvrtok 21.12.2017 odchadam do Nemecka za pracou budem tam maximalne do konca Januara. Tym padom sa chcem opytat či budem vyhodený za neaktivitu alebo to chapete a nechate ma tu. Ak budem vyhodený tak či tak požiadam o členstvo ked sa vratim do normalneho režimu. Poprosim o vyjadrenie hlavných členov. Ďakujem.
Spitfire_SVK Nov 29, 2017 @ 10:42am 
Ahoj. Pred tym nez som zaziadal o vstup, tak som na tom casovo bol velmi dobre, no po vstupe do TFROD sa nabalilo pomerne vela serverovych instalacii, takze cezcasy idu vo velkom. Vyzera to tak, ze cas bude az po novom roku, takze namiesto toho aby som to zavadzal a bol neaktivny vas pravdepodobne opustim a zaziadam o clenstvo znova ked bude casu viac. Kazdopadne dakujem.
braunsleger Oct 21, 2017 @ 12:03pm 
Nazdar chlapi. Omlouvám se, ale nějak jsem si nevšiml, že jsem byl již přijat, a proto jsem nepočítal ve svém harmonogramu s tím základním výcvikem, ale čekal jsem na nějaký email, že jsem byl přijat a teď čumim jak vyvoraná myš. :) Bylo by prosím možné, kdybych ho splnil další měsíc nebo v jinym nejbližšim termínu? 24.10 se mi to opravdu nehodí, protože budu mimo domov. :( Díky
5
IN-GAME
27
ONLINE
0 IN CHAT
Enter chat room
Founded
January 30, 2014
Language
Czech
Location
Czech Republic 
Upcoming Events
March 22 @ 11:00am
March 23 @ 11:00am
March 24 @ 8:00am