R U B Y Nov 18, 2012 @ 6:05am
Бан не за что.
Сегодня зашёл в свой инвентарь, а там вместо моих вещей из Team Fortress 2 лежат только 3 предмета! Стал смотреть, в чём дело и увидел бан! Считаю ьан необоснованным, т.к. я ничего не использовал и ничего плохого не делал!
Showing 1-3 of 3 comments
< >
Tito Shivan Nov 18, 2012 @ 6:14am 
Valve Anti Cheat System
I've Been Banned
Important:

ALL VAC BANS ARE PERMANENT - Valve has a ZERO TOLERANCE POLICY for cheating and will not lift VAC bans under any circumstances.

Where did my items in Team Fortress 2 go?!

Upon receiving a VAC ban for either Team Fortress 2, Counter-Strike: Source, or Half-Life 2: Deathmatch your items from Team Fortress 2 will be removed except any items that have been purchased.
R U B Y Nov 18, 2012 @ 7:23am 
Простите, но я не нарушал правил и был забанен ни за что!
Originally posted by Tito Shivan:
Valve Anti Cheat System
I've Been Banned
Important:

ALL VAC BANS ARE PERMANENT - Valve has a ZERO TOLERANCE POLICY for cheating and will not lift VAC bans under any circumstances.

Where did my items in Team Fortress 2 go?!

Upon receiving a VAC ban for either Team Fortress 2, Counter-Strike: Source, or Half-Life 2: Deathmatch your items from Team Fortress 2 will be removed except any items that have been purchased.
В.А.Моцарт Dec 25, 2012 @ 4:35am 
помогите пожалуйста мне снять бан у меня на районе проблемы со светом и у меня комп отключаеться если вы придумывали бан значит надо было научиться отслеживать как игррок ливает по техническим проблемам или сам !че за дела админы снимите бан!!!!!!!
Showing 1-3 of 3 comments
< >
Per page: 15 30 50
Date Posted: Nov 18, 2012 @ 6:05am