Siafffv Jul 9, 2014 @ 3:39pm
Kuzenim yüzünden vac ban yedim...
Merhaba steam kısaca size olayımı anlatayım kuzenimle ben evdeydik ve benimde acilen dışarı çıkmam lazımdı babanem düşüp burnunu yaralamıştı kuzenimde uyuyordu ben hemen dışarı çıktım ve sonrada babanemi hastaneye götürdük 6 saat flan kaldık hastanede benim bilgisayarda açık kalmıştı kuzenim benim bilgisayarıma girip steam hesabımdan rust oynamış ve hack programı indirip hack kullanmış sonrada eve geldik babanemin durumu iyidi bende evime gittim kuzenim rust oynuyodu sonrada oyunu kapattı ve birazda ben oynayayım dedim herangibir servere gireyim dedim ama giremedim connecting diyor ve sonrada vac ban diye birşey yazıyordu intarnetten araştırdım ve hack kullanınca böyle oluyomuş ve birdahada banı kaldırmıyorlarmış ben hemen kuzenime kızdım neden hack yaparak oynadın diye normal hack kullanmadan oynayamazmıydın diye kızdım ona oda özür diledi daha sonrada banın kaldırılmasını bekledim kaldırılmadı sonrada steam'a mesaj göndereyim dedim ve mesajımıda size yazdım umarım rust oyunumu açarsınız.lütfen oyunumu açın ben hiçbir zaman hack kullanmam kuzenim çok hack kullanılır yani benim suçum yok. lütfen oyunumu açın bidaki sefere bir yere gideceğim zaman steam'ı kapalı tutacağım... lütfen rust oyunumu açın
Last edited by Siafffv; Jul 9, 2014 @ 3:41pm
Showing 1-12 of 12 comments
< >
Silicon Vampire Jul 9, 2014 @ 3:45pm 
Owner of account is responsible for anything he allows to happen on the account. The VAC ban will not be removed.
Siafffv Jul 10, 2014 @ 6:01am 
Kuzenim yüzünden vac ban yedim!
evde birtek kuzenim vardı benim bilgisayar açık kalmıştı benim pc'de rust oynamış ve hile'de yapmış hile programı indiripte daha sonrada vac ban yemişim ve hiçbir servere giremiyorum araştırdım ve bu vac ban kaldırılmıyor hepsi kuzenim yüzünden o hack kullandı ve oyunum gitti boşu boşuna 20dolarım gitti ama belki açarsınız diye bu mesajı yazdım lütfen rust oyunumu açın
Bomber Mulayim Jul 10, 2014 @ 6:28am 
kardeş vac ban kalıcıdır bende mw3 ten yemiştim hile yapanlar yüzünden bende ban yedim :S geçen gün arkadaşım ghosts oynuyodu bi anda vac ban dedi yanlız steam hesabında vac ban gözükmüyo bide işin komik tarafı hile kullanmadı vac ban salaklaştı iyice
edox® Jul 10, 2014 @ 6:36am 
Sana tavsiyem o hesaba daha fazla yatirim yapmadan yeni bir hesap acman. Hile yapildiysa vac'in kaldirilmasi kesinlikle mümkün degil. Bosuna zamanini harcama.
Siafffv Jul 10, 2014 @ 6:48am 
nasıl açmazlar yaa :/
edox® Jul 10, 2014 @ 6:50am 
Originally posted by Captain_Turkey:
nasıl açmazlar yaa :/

Maalesef. Steam anlasmasinda hesabinizdan kendiniz sorumlusunuz diyor.

Eger ki VAC yanlislikla seni banlamis olsaydi acilmasi mümkündü, ama hile kullanildigi icin ne desen bos.

Ilerde baska oyunlar alacagini tahmin ettigim icin baska hesap acmani öneriyorum. Bundan sonra daha dikkatli ol.
Siafffv Jul 10, 2014 @ 6:51am 
tamam kardeş :/
Last edited by Siafffv; Jul 10, 2014 @ 6:51am
Siafffv Jul 10, 2014 @ 6:53am 
şimdi yeni rust satın almam gerekecek dimi kardeş :/
edox® Jul 10, 2014 @ 7:01am 
şimdi yeni rust satın almam gerekecek dimi kardeş :/

Güvenli serverlerde oynamak icin yeni alman gerekiyor. VAC olmayan serverlerde oynayabilirsin bildigim kadariyla. Orada da fazla zevk alamazsin cünkü herkes hile kullaniyor.
Last edited by edox®; Jul 10, 2014 @ 7:02am
Siafffv Jul 10, 2014 @ 7:06am 
of arkadaş 1 kere rust aldım vac ban yedik şimdi bitane daha rust almam gerekecek toplam 84TL gitmiş olacak yazık günah değilmi okadar paraya :(
edox® Jul 10, 2014 @ 7:10am 
of arkadaş 1 kere rust aldım vac ban yedik şimdi bitane daha rust almam gerekecek toplam 84TL gitmiş olacak yazık günah değilmi okadar paraya :(

Seni anliyorum, ama yapacak bir sey yok.

Dedigim gibi, en iyisi kendine yeni bir hesap ac ve özen göstermeye dikkat et. Kuzenin kac yasinda bilmiyorum, fakat yasi yerindeyse oyunun parasini ceza olarak kendisinden talep edebilirsin.
Siafffv Jul 10, 2014 @ 7:19am 
tamam kardeş
Showing 1-12 of 12 comments
< >
Per page: 15 30 50
Date Posted: Jul 9, 2014 @ 3:39pm